• Zapytaj o termin realizacji
EBC Brakes USR7156 - Tarcze hamulcowe nacinane seria USR (Para)

EBC Brakes USR7156 - Tarcze hamulcowe nacinane seria USR (Para)

✔ Fabrycznie nowy produkt
✔ Bezpiecznie zapakowana przesyłka
893,95 zł Brutto

726,79 zł netto

Ilość
 Zapytaj o termin realizacji
Potrzebujesz pomocy?

OPIS

Tarcze hamulcowe samochodowe USR, to nowa seria dostępna do wybranych modeli samochodów, oferująca znacznie cichsze hamowanie niż tarcze Turbo Groove. Tarcze USR są pokryte najnowszej technologii powłoką zabezpieczającą przed występowaniem zbyt wczesnych ognisk korozji . Są to standardowych rozmiarów zamienniki oryginalnych części zamiennych w kolorze czarnym, poddane kosmetycznym nacięciom powierzchniowym, które dają sporo korzyści znacznie przyspieszając oczyszczanie i osuszanie się tarcz, oraz redukcje ciśnienia gazów pod klockami.

DANE TECHNICZNE
  • Typ: Nacinane/Szczelinowe
  • Pełne/Wentylowane: Wentylowane
  • Ilość otworów: 5
  • Średnica (cale): 11.7
  • Średnica (mm): 296
  • Wysokość (mm): 49
  • Grubość (mm): 24
  • Minimalna grubość (mm): 22
  • Średnica podziałowa otworów (mm): 114.3
  • Średnica otworu centrującego (mm): 68
ZASTOSOWANIE

MarkaModelSilnikWartośćMoc (KM)Rocznik
NISSANALTIMA2.52005-2006
NISSANALTIMA2.52002-2004
NISSANMAXIMA3.52002-2003
NISSANALTIMA3.52005-2006
INFINITII353.52002-2004
NISSANALTIMA3.52002-2004
INFINITIG353.5 W/O DCS2002

Specyfikacja

USR7156

Opis

Producent
EBC Brakes
Wysokość (mm)
49
Model
USR
Średnica zewnętrzna
296
Rodzaj
Tarcze hamulcowe
Gwarancja
12 miesięcy

Koszt dostawy: Kurier: 0,00 zł brutto (1 szt.).

Dostawa i zwroty

Wysyłka w dni robocze, po potwierdzeniu płatności. Od 200 zł dostawa standardowa gratis, jeśli dostępna w koszyku; wyjątek: beczki i palety. Koszt końcowy zależy od koszyka. Zasady dostawy

14 dni na odstąpienie dla uprawnionych kupujących. Odesłanie na koszt kupującego. Zasady zwrotu

Odbiór osobisty

PartsHunters
Łąkowa 20A, 05-860 Płochocin
+48 784 100 210
+48 606 153 444
Kontakt telefoniczny i odbiór: pon.–pt. 8:30–16:00, z wyłączeniem świąt.
Mapa i dojazd

Zamów i opłać online. Przyjedź dopiero po potwierdzeniu gotowości odbioru. Zasady odbioru osobistego