DOSTAWA

- Dostawa Towarów odbywa się pod adres wskazany przez Klienta w trakcie składania Zamówienia.
- Dostawa zamówionych Towarów odbywa się za pośrednictwem firm kurierskich.
- Wysyłki realizowane są zgodnie z terminem podanym pod ceną produktu lub w czasie ustalanym indywidualnie w przypadku gdy zachodzi takie miejsce  licząc od zaksięgowania pieniędzy na koncie lub otrzymania płatności internetowej typu PayPal / Przelewy24
- Termin dostawy określony w powyższym punkcie może zostać niezachowany w przypadku wystąpienia po nadaniu przesyłki do przewozu okoliczności wywołanych winą przewoźnika, winą Klienta albo o charakterze siły wyższej.
- Zobowiązujemy się do niezwłocznego poinformowania zamawiającego w przypadku okoliczności opóźnienia w realizacji zamówienia, kupujący ma prawo zrezygnować z zamówienia w przypadku gdy przedłużony termin dostawy mu nie odpowiada.
- W przypadku nieobecności Klienta lub osoby upoważnionej do odbioru towaru w miejscu wydania przesyłki, w czasie pierwszej podjętej przez przewoźnika próby doręczenia towaru, termin dostarczenia towaru uważa się za chowany, w przypadku awizowania przez przewoźnika przesyłki.
- Utrwalenie, zabezpieczenie, udostępnienie oraz potwierdzenie Klientowi istotnych postanowień Umowy sprzedaży towarów następuje poprzez przesłanie Klientowi na podany adres e-mail.
- W przypadku stwierdzenia przez Kupującego uszkodzenia przesyłki, zaleca się sporządzenie protokołu szkody w obecności kuriera oraz niezwłoczne poinformowanie o tym Polmark-XXL Ewa Strzeszewska.
- W przypadku wystąpienia okoliczności uniemożliwiających całkowicie lub czasowo realizację złożonego zamówienia, firma Polmark-XXL Ewa Strzeszewska zastrzega sobie prawo do wstrzymania realizacji zamówienia - o zaistniałej sytuacji zobowiązuje się niezwłocznie powiadomić Zamawiającego.

Zarejestruj się

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Or Reset password